MENU

Pre firmy

Kvalita a technická úroveň poskytovania internetových služieb

Rýchlejší a stabilnejší internet pre každého !

Jeden z hlavných cieľov spoločnosti KONFER net je poskytovanie najvyššej kvality, vybavenosti a technickej úrovne služieb. Preto je od mája 2010 spoločnosť KONFER net pripojená do peeringového centra, ktoré umožňuje vzájomné sprístupnenie infraštruktúry poskytovateľov služieb internetu. Hlavnou výhodou tohto pripojenia je priame prepojenie s inými operátormi a pre našich klientov z toho vyplýva rýchlejší, stabilnejší prístup k dátam a web stránkam.

Ide hlavne o zjednodušenie toku a prenosu dát k danému cieľu. Aby tento systém mohol dokonale fungovať, spoločnosť KONFER net pre našich klientov štandardne zabezpečuje kooperáciu s nadnárodnými spoločnosťami (poskytovateľmi internetových služieb), čo oceňujú hlavne naši firemní zákazníci. Bezproblémové využívanie internetových služieb zabezpečuje KONFER net dvoma okruhmi sieťových prepojení:

1. primárny okruh
2. sekundárny – (záložný okruh): záloha dát pri výpadku energie, poruchy siete atď

Spolu z individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi, poskytovaním služieb najvyššej kvality a technického vybavenia sa spoločnosť KONFER net radí medzi TOP dodávateľov internetových služieb, o čom svedčí aj spokojnosť našich doterajších zákazníkov.

Podrobné informácie o poskytovaných službách Vám radi poskytneme na našom tel. Čísle: 0918 62 99 18 alebo prostredníctvom mailu na info@konfer.net

Kliknite pre zvačšenie (PDF)


Služby B2B

Byť profesionálny v biznise sa oplatí !

Našou prioritou v dnešnom svete biznisu je skvalitňovanie služieb a spokojnosť našich klientov. Preto sme v rámci zefektívnenia implementácie Vašich pracovných procesov pripravili bezpečné, garantované a kvalitné prepojenie Vašich pracovísk, pobočiek alebo podnikov! U nás máte pripravenú priamu linku do Českej republiky, priame prepojenie do ústredne „SIX“ v Bratislave a taktiež garantovanú zahraničnú konektivitu. To všetko pre Vás znamená kvalitný a rýchly prístup k dátam a stabilné a garantované prepojenie Vašich pracovísk.

Pre poskytovateľov telekomunikačných služieb máme pripravené priame prepojenie do ústredne „SIX“ v Bratislave, taktiež garantovanú zahraničnú konektivitu. Ďalšie výhody spolupráce so spoločnosťou KONFER net vyplývajú z možnosti vytvorenia vlastného autonómneho systému AS: (číslo), vytvorenia vlastného rozsahu IP adries, nastavenia reverzných DNS záznamov a to všetko podľa Vašich požiadaviek.

Využite možnosť garantovaného internetu a zmluvne garantovanej kvality linky (SLA) !


Zváranie optických vlákien

Zváranie optických vlákien Singlemode / Multimode
Počet zvarov: 
1 - 20
Ochrana zvaru (40mm): 
Áno
Cena za dopravu: 
0,3 € / km
9,50 €


Zváranie optických vlákien Singlemode / Multimode
Počet zvarov: 
20 a viac
Ochrana zvaru (40mm): 
Áno
Cena za dopravu: 
0,3 € / km
6,00 €Cena / Zvar s DPH