MENU

Optický a Káblový Internet

OPTICKÝ A KÁBLOVÝ INTERNET

 WiFi Router Zdarma


Časovo a Dátovo


Široká dostupnosť
od vybraných balíkov
NEOBMEDZENÝ
vo viac ako 117 obciach

 

Fiber Štart
Surfovanie (Burst) až: 
30 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
25 Mb/s
Inštalácia: 
25 €
Wifi Router: 
29,90 €
9,99 €
mesačne

 
Fiber Štandard
Surfovanie (Burst) až: 
150 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
75 Mb/s
Inštalácia: 
ZADARMO
Wifi Router: 
ZADARMO
Štandardná cena: 
19,99 € / mes
16,99 €
mesačne

 
Fiber Mini
Surfovanie (Burst) až: 
75 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
35 Mb/s
Inštalácia: 
ZADARMO
Wifi Router: 
ZADARMO
14,90 €
mesačne

 
Fiber Premium
Surfovanie (Burst) až: 
250 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
100 Mb/s
Inštalácia: 
ZADARMO
Wifi Router: 
ZADARMO
Štandardná cena: 
24,99 € / mes
21,99 €
mesačne

KONFER EXTRA VÝHODY

 Bezpečné pripojenie


Zriadenie do 3 až 5 pracovných dní


Pri prechode od konkurencie 2 mesiace zdarma

 

 

 

BEZDRÔTOVÝ INTERNET AJ VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI
WIFI ROUTER

WiFi Router 150/300 Mbps
Inštalácia: 
0 €
Nastavenie a zabezpečenie: 
0 €
Možná zľava k vybraným balíkom: 
až 100 %
39,90 €


 

Je to pohodlné riešenie pre majiteľov notebookov, tabletov a smartfónov, nakoľko k pripojeniu nie sú potrebné káble. Domáci WiFi Router je v rámci ceny doručený a nastavený našim technikom a zabezpečený proti neoprávnenému pripojeniu cudzej osoby. Dosah WiFi routra záleží od podmienok, v ktorých je nainštalovaný. Približne 8 až 15 metrov v zastavanom priestore (záleží od hrúbky stien, umiestnenia nábytku a pod.). Bez stien a prekážok vo voľnom prostredí je to približne 80 metrov. WiFi Router umožňuje pripojiť ľubovoľný počet notebookov, tabletov, smartfónov, alebo počítačov s WiFi zariadením.
Wifi Router zabezpečuje aj vzájomnú komunikáciu pripojených počítačov a zariadení.

 

 

 

VIAC INFORMÁCIÍ O OPTICKOM A KÁBLOVOM INTERNETE

 

Optický internet cez rozvody káblovej televízie a opticých sietí poskytnú maximálnu možnú prenosovú rýchlosť, analógovú a digitálnu televíziu, prostredníctvom jediného vedenia do domácnosti. Služba optického internetu sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou v každom počasí a výbornými prenosovými vlastnosťami. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia viacerých počítačov, smartfónov, alebo tabletov cez WiFi, alebo cez kábel. Služba je poskytovaná prostredníctvom najmodernejších technológií EuroDocsis 3.0 a GPON a to bez ohľadu na to, či sa jedná o menšiu obec, alebo väčšie mesto. Vďaka tomu máte možnosť ešte výhodnejšieho zriadenia vysokorýchlostného internetu popri káblovej televízii.

 

Na zriadenie služby je nutný káblový modem, ktorý sa pripája na rozvod káblovej televízie. Bežne našim zákazníkom dodávame káblové modemy od spoločnosti Cisco - EuroDocsis 3.0 / Huawey GPON, ktorých prenosová rýchlosť je vyššia ako 550 až 1000 Mb/s na domácnosť.

 

Zriadenie vykonávajú naši kábloví technici pričom je cena inštalácie a modemu zahrnutá v inštalačnom poplatku. Termín zriadenia pripojenia sa je zhruba 3 až 6 pracovných dní po obdržaní objednávky.

Ku službe je možná aktivácia statickej verejnej IP adresy. Služba statickej verejnej IP adresy je spoplatnená podľa cenníka.

Služba statickej verejnej IP adresy Vám umožní sprístupnenie vašich zariadení a služieb  do Internetu  (Kamery, Vzdialený prístup a pod.)