MENU

Mobilna televízia

 

 

Nenachádzate sa v blízkosti televízora a radi by ste si pozreli vašu obľúbenú športovú udalosť, alebo seriál? Práve pre takéto situácie Vám prinášame službu KONFER Mobile TV, ktorá spraví z Vášho mobilného telefónu, alebo tabletu mobilný televízny prijímač. Aktuálne je služba KONFER Mobile TV vývojárskym projektom a záujemcom poskytne základné stanice priamo do mobilných zariadení Apple, alebo Android

Na využitie služby KONFER Mobile TV je nutné mať WiFi pripojenie, ktoré nie je dátovo obmedzené. Využívanie služby je viazané na internetovú sieť KONFER net a v rámci vývojového obdobia môžu službu KONFER TV Mobile využívať aj účastníci bez televízneho balíčka.

Služba KONFER Mobile TV je pilotným projektom, ktorý vyvíjajú naši programátori. Jednotlivé funkcie a technické parametre sa menia priebežne podľa potrieb užívateľov.

Prihláste sa do nášho vývojárskeho programu a pomôžte nám v budovaní lepšieho softwéru. Pre záujemcov ponúkame možnosť bezplatného testovania a užívania do doby vydania oficiálnej stabilnej verzie.

Účasť vo vývojárskom projekte
0,00 €
mesačne


Ceny sú uvedené s DPH!