MENU

12G - Bezdrôtový Internet

12G - BEZDRÔTOVÝ INTERNET

 WiFi Router Zdarma


Časovo a Dátovo


Široká dostupnosť
od vybraných balíkov
NEOBMEDZENÝ
vo viac ako 117 obciach

 

12G INTERNET Štart
Surfovanie (Burst) až: 
6 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
4 Mb/s
Inštalácia: 
25 €
Wifi Router: 
35,10
9,90 €
mesačne

 
12G INTERNET Mini
Surfovanie (Burst) až: 
15 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
7 Mb/s
Inštalácia: 
10 €
Wifi Router: 
ZADARMO
13,90 €
mesačne

 
12G INTERNET Štandard
Surfovanie (Burst) až: 
18 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
12 Mb/s
Inštalácia: 
ZADARMO
Wifi Router: 
ZADARMO
18,90 €
mesačne

 
12G INTERNET Premium
Surfovanie (Burst) až: 
25 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
18 Mb/s
Inštalácia: 
0 €
Wifi Router: 
ZADARMO
24,90 €
mesačne

 
12G Vzdušná optika
BOOM
Surfovanie (Burst) až: 
3 Mb/s
Rýchlosť sťahovania až: 
2 Mb/s
Inštalácia: 
29,90 €
Antivírus: 
0 €
Zľava na WiFi Router: 
10 %
7,90 €
mesačne

KONFER EXTRA VÝHODYBezpečné pripojenie


Zriadenie do 3 až 5 pracovných dní


Pri prechode od konkurencie 2 mesiace zdarma

 

 

BEZDRÔTOVÝ INTERNET AJ VO VAŠEJ DOMÁCNOSTI
WIFI ROUTER

WiFi Router 150/300 Mbps
Inštalácia: 
0 €
Nastavenie a zabezpečenie: 
0 €
Možná zľava k vybraným balíkom: 
až 100 %
39,90 €


 

Je to pohodlné riešenie pre majiteľov notebookov, tabletov a smartfónov, nakoľko k pripojeniu nie sú potrebné káble. Domáci WiFi Router je v rámci ceny doručený a nastavený našim technikom a zabezpečený proti neoprávnenému pripojeniu cudzej osoby. Dosah WiFi routra záleží od podmienok, v ktorých je nainštalovaný. Približne 8 až 15 metrov v zastavanom priestore (záleží od hrúbky stien, umiestnenia nábytku a pod.). Bez stien a prekážok vo voľnom prostredí je to približne 80 metrov. WiFi Router umožňuje pripojiť ľubovoľný počet notebookov, tabletov, smartfónov, alebo počítačov s WiFi zariadením.
Wifi Router zabezpečuje aj vzájomnú komunikáciu pripojených počítačov a zariadení.

 

 

VIAC INFORMÁCIÍ O 12G INTERNETE

KONFER net - " 12G Vzdušná optika " je služba zameraná na šírenie digitálnej televízie a vysokorýchlostného internetu v špeciálnom frekvenčnom pásme, kde má poskytovateľ garanciu pred rušením a odolnosťou pred zlým počasím. Táto technológia prináša možnosť poskytovať až stovky programov v digitálnej kvalite v kombinácii s vysokorýchlostným internetom. Vysielače poskytujúce služby 12G Vzdušnej optiky sú pripojené na chrbticové linky KONFER Fiber čo poskytuje maximálnu prístupovú rýchlosť a minimálnu odozvu (ping).

Digitálna televízia cez „vzdušnú optiku“ Vám prináša desiatky programov v špičkovej digitálnej kvalite do Vášho domu bez kábla. Odteraz už nie je nutné z elektrických stĺpov ťahať škaredé zväzky káblov nad Vaším pozemkom. Kompletná ponuka je už len v digitálnej kvalite a v základnej programovej štruktúre máte možnosť sledovať niekoľko programov v HD kvalite.

Samozrejmosťou sú funkcie elektronického programového sprievodcu - EPG, nahrávania bez straty kvality obrazu a priestorový viacjazyčný zvuk. K službe je dodávaný najmenší bezkartový digitálny FULL HD set top box na trhu, pomocou ktorého si viete pripojiť ako analógový televízor prostredníctvom rozhrania SCART, tak aj LCD televízor cez HDMI. Ďalej máte možnosť pripojenia domáceho kina cez optický kábel pre ešte väčší zážitok zo sledovania.

Technológia vzdušnej optiky prináša možnosť sledovať rôzne programy súčasne na viacerých televízoroch v jednom čase nezávisle od seba, prípadne integrovať digitálnu televíziu do jestvujúceho analógového rozvodu.

Služba je poskytovaná bezdrôtovo a na príjem je nutný anténny set. Set s FULL HD set top boxom a inštaláciou ponúkame teraz za bezkonkurenčnú cenu 25 eur s DPH. Cena zahŕňa inštaláciu naším technikom. K prijímačom nie je potrebná dekódovacia karta, čo znamená, že do budúcnosti nebudete mať náklady s prípadnou výmenou ako je to pri satelitnom príjme. Dekódovaciu kartu s CAM modulom je možné použiť u niektorých novších televíznych prijímačoch, ktoré podporujú rozhranie CI.

 


Zriadenie vykonávajú naši technici pričom je cena inštalácie a modemu zahrnutá v inštalačnom poplatku. Termín zriadenia pripojenia je zhruba 3 až 6 pracovných dní po obdržaní objednávky.

Ku službe je možná aktivácia statickej verejnej IP adresy. Služba statickej verejnej IP adresy je spoplatnená podľa cenníka.

Služba statickej verejnej IP adresy Vám umožní sprístupnenie vašich zariadení a služieb  do Internetu  (Kamery, Vzdialený prístup a pod.)