KonferNet
Hlavná stránka Podpora pre zákazníkov O firme Dostupnosť služieb Kontakty Obchodné zastúpenie Antivírus a Antispam
www.fortinet.com


Antivírus a antispam


KONFER net ako jediný poskytovateľ telekomunikačných služieb vám prináša ako prevenciu, celosieťovú L7 antivírovú a antispamovú ochranu pre malé a nešifrované súbory (do 5 MB) úplne zadarmo!

Bezplatný antivírus a antispam nezabezpečuje 100% ochranu ale ochráni Váš počítač alebo firemnú sieť pred cca 30 000 najrozšírenejšími vírusmi a spamom ešte skôr ako sa potenciálna hrozba dostane do siete.

All-in-one bezpečnostné zariadenia FortiGate, sú vybavené špeciálným ASIC procesorom pre skenovanie sieťového prevozu v reálnom čase a vlastným operačným systémom FortiOS. FortiGate patrí medzi systémy komplexnej ochrany siete proti vonkajšim útokom (Unified Threat Management - UTM). Tieto firewally boli ocenené niekoľkými prestížnymi cenami v oblasti antivírovej ochrany. Dokáže odhaliť a eliminovať najnebezpečnejšie útoky ukryté v emailoch, MMS a sťahované z webových stránok (content-based threats) - víry, červy, nevhodný obsah webových stránok, bez zníženia výkonu siete. FortiGate UTM systém ponúka komplexné riešenie vo všetkých úrovniach sieťových služieb - firewall, VPN, detekcia nežiadajúcich prístupov a prevencia proti nim(IDP), ako aj antivirovu a antispamovu ochranu a filtrovanie webového obsahu. Celá rada nadstavbových produktov umožnuje logovanie dat, monitorovanie dat, monitorovanie a reportovanie v reálnom čase.

Ďalšie informácie: www.fortinet.com

Toto riešenie môžete mať aj vy doma alebo v firme bez obmedzení. Informujte sa na: konfer@konfer.sk